wolfy napisał(a):

Mamy bardzo wysoką skuteczność, m.in. dlatego że strzelają inni piłkarze poza Rodado. Wcześniej jak Angel nie strzelił to zwykle remis albo przegrana.
Teraz do grona strzelców dołączyli Duarte i Einthaller, a i inni też dorzucają pojedyncze bramki. Nie wystarczy kryć we trójkę Rodado (chociaż on i z trójką potrafi sobie poradzić).
|
Rodado miał na tym meczu krycie indywidualne więc ważne by strzelali również inni.