Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 11.08.2025, 10:39
Arked napisał(a):Wyświetl post
To był pierwszy mecz od bardzo dawna, który przegraliśmy w xG:



To wskazuje jak słaby był to mecz całościowo w naszym wykonaniu. Ale także na fakt, że umiemy robić coś czego wcześniej nie umieliśmy, czyli wygrywać również słabsze mecze (lepsza konwersja xG).
Mamy bardzo wysoką skuteczność, m.in. dlatego że strzelają inni piłkarze poza Rodado. Wcześniej jak Angel nie strzelił to zwykle remis albo przegrana.

Teraz do grona strzelców dołączyli Duarte i Einthaller, a i inni też dorzucają pojedyncze bramki. Nie wystarczy kryć we trójkę Rodado (chociaż on i z trójką potrafi sobie poradzić).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.08.2025 o godz. 10:43.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując