Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 11.08.2025, 09:39
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Jak nie oglądałeś meczu to wkleiłem skrót polecam najpierw zobaczyć, potem komentować.
Gole:
1. akcja lewą stroną Duarte z Krzyżanowskim. Jakub robi podanie wzdłuż pola karnego, które rewelacyjnie wykańcza golem Kuziemka. Jak zwykle w licznym towarzystwie obrońców.
2. rewelacyjne podanie Dudy z połowy boiska na ponad 20 metrów. Akcję wykańcza Ertlthaler
3. zamieszanie po rogu, Kuziemka->Krzyżanowski->Duarte i główka Biedrzyckiego
Opisałeś jak zostały zdobyte bramki. Świetna sprawa, może będziesz jakiś portal w internecie prowadził?

Tylko co to ma do rzeczy? Pewnie tyle, co wiślacka legendarność do Urygi.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując