sandomingo napisał(a):

Ogromnym plusem tego meczu jest to, ze został wygrany.
Jestem praktycznie pewny, ze w poprzednim sezonie byłoby inaczej.
Indywidualnie wyróżnić można jedynie Ementalera, gość po prostu zapierdala ale z głową.
Wszyscy pozostali zawodnicy średnio lub słabo.(...)
|
Jak nie oglądałeś meczu to wkleiłem skrót polecam najpierw zobaczyć, potem komentować.
Gole:
1. akcja lewą stroną Duarte z Krzyżanowskim. Jakub robi podanie wzdłuż pola karnego, które rewelacyjnie wykańcza golem Kuziemka. Jak zwykle w licznym towarzystwie obrońców.
2. rewelacyjne podanie Dudy z połowy boiska na ponad 20 metrów. Akcję wykańcza Ertlthaler
3. zamieszanie po rogu, Kuziemka->Krzyżanowski->Duarte i główka Biedrzyckiego