Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 11.08.2025, 09:36
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Ogromnym plusem tego meczu jest to, ze został wygrany.
Jestem praktycznie pewny, ze w poprzednim sezonie byłoby inaczej.
Indywidualnie wyróżnić można jedynie Ementalera, gość po prostu zapierdala ale z głową.
Wszyscy pozostali zawodnicy średnio lub słabo.(...)
Jak nie oglądałeś meczu to wkleiłem skrót polecam najpierw zobaczyć, potem komentować.
Gole:
1. akcja lewą stroną Duarte z Krzyżanowskim. Jakub robi podanie wzdłuż pola karnego, które rewelacyjnie wykańcza golem Kuziemka. Jak zwykle w licznym towarzystwie obrońców.
2. rewelacyjne podanie Dudy z połowy boiska na ponad 20 metrów. Akcję wykańcza Ertlthaler
3. zamieszanie po rogu, Kuziemka->Krzyżanowski->Duarte i główka Biedrzyckiego
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując