Broda zaliczył bardzo dobre wyjście z bramki w sytuacji sam na sam ~85 minuty i możliwe że uratował nam tym punkty, więc apeluję o odpuszczenie trochę Kamilowi bo wielbłądów w tym meczu nie miał.
Ciekawostka: Strzeliliśmy 3 gole i 6 piłkarzy zaliczyło po punkcie w kanadyjskiej. Liczyłem jeszcze na jakąś asystę Carbo do Rodado
