Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 11.08.2025, 07:02
Ogromnym plusem tego meczu jest to, ze został wygrany.
Jestem praktycznie pewny, ze w poprzednim sezonie byłoby inaczej.
Indywidualnie wyróżnić można jedynie Ementalera, gość po prostu zapierdala ale z głową.
Wszyscy pozostali zawodnicy średnio lub słabo.
Obrona trzeszczy w szwach, bramkarz niepewny, w ataku brak pomysłu, brak ławki.
Swoją drogą ten Grodzisk wydaje sie ekipą skrojoną pod 1 ligę, chłopy wysokie, szybkie.
Cytując klasyka, Mistrza Taktyki Sobolenkę, przewaga fizyczna rywala byla, zwłaszcza przy SFG miażdżąca.Bramka na 1:1, gdzie Duda krył jednego z wieżowców też żywcem przypominała słynny mecz z Puszczą.
Niesamowicie ważne 3 punkty.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując