buczo85 napisał(a):

|
Jaroch czasem jest krytykowany, ale myślę, że teraz widać jak go brakuje. Nie mówiąc już o Mikulcu, który daje dużo jakości. Jeszcze raz się powtórzę, ale moje słabe serce przez taką defensywę nie pozwoli mi chyba oglądać kolejnych meczów Wisły.
|
Jaroch był krytykowany kiedy na to zasługiwał - zawalił mnóstwo bramek. W tym sezonie zaczął świetnie, widać że był dobrze przygotowany.
Mało się mówi o Biedrzyckim, ale poza golem znowu zagrał bardzo dobrze w obronie, podobnie zresztą jak Kutwa.