Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 11.08.2025, 07:00
buczo85 napisał(a):Wyświetl post
Jaroch czasem jest krytykowany, ale myślę, że teraz widać jak go brakuje. Nie mówiąc już o Mikulcu, który daje dużo jakości. Jeszcze raz się powtórzę, ale moje słabe serce przez taką defensywę nie pozwoli mi chyba oglądać kolejnych meczów Wisły.
Jaroch był krytykowany kiedy na to zasługiwał - zawalił mnóstwo bramek. W tym sezonie zaczął świetnie, widać że był dobrze przygotowany.

Mało się mówi o Biedrzyckim, ale poza golem znowu zagrał bardzo dobrze w obronie, podobnie zresztą jak Kutwa.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując