Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5067
Stary 10.08.2025, 20:26
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Smuda. 1999 rok.
a mimo to mistrza zdobyła Polonia. Nas może krótka ławka zgubić, jeśli nie dojdzie 2-3 klasowych zawodników jeszcze w tej rundzie.


Cytat:
Podobno nie wtedy w 4 meczu był remis w Radzionkowie, ale to info od komentatora
Oni mówili o sezonie 98/99 gdzie zdobyliśmy mistrza z dużą przewagą. 4 wygrane z rzędu były w 99/00.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując