skarabeus napisał(a):

a mimo to mistrza zdobyła Polonia. Nas może krótka ławka zgubić, jeśli nie dojdzie 2-3 klasowych zawodników jeszcze w tej rundzie.
Cytat:
|
Podobno nie wtedy w 4 meczu był remis w Radzionkowie, ale to info od komentatora
|
Oni mówili o sezonie 98/99 gdzie zdobyliśmy mistrza z dużą przewagą. 4 wygrane z rzędu były w 99/00.