Drozd napisał(a):

|
Wyszliśmy za bardzo uspokojeni na drugą połowę, to trener podniósł temperaturę wpuszczając Sukiennickiego, brawo Jop.
|
Wydaje mi się, że Jop rozpaczliwie próbuje odbudować Sukiennickiego bo na dobrą sprawę oprócz niego nie mamy nikogo kto byłby w stanie wejść na skrzydło bez konieczności przemeblowania całej drużyny. Kuziemka jeszcze chyba nie jest w stanie grać 90 minut na pełnych obrotach więc zostajemy z Sukiennickim.