Wyświetl pojedynczy post
maumau
Member
 
Od: 05.2025

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 10.08.2025, 16:01
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Wyszliśmy za bardzo uspokojeni na drugą połowę, to trener podniósł temperaturę wpuszczając Sukiennickiego, brawo Jop.
Wydaje mi się, że Jop rozpaczliwie próbuje odbudować Sukiennickiego bo na dobrą sprawę oprócz niego nie mamy nikogo kto byłby w stanie wejść na skrzydło bez konieczności przemeblowania całej drużyny. Kuziemka jeszcze chyba nie jest w stanie grać 90 minut na pełnych obrotach więc zostajemy z Sukiennickim.
Odpowiedz cytując