|
Mamy za sobą trudne mecze, wreszcie wypadnie ten łatwiejszy - oby nie pozornie, bo nie poradzimy sobie z autobusem w polu karnym.
Wcześniej napisałem, że najtrudniejsze mecze zagramy do połowy września, ale z rozpędu. Cała ta liga jest trudna i połowa meczów, które nas jeszcze czekają, to mecze z drużynami, które spokojnie mogą grać o awans.
|