Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 10.08.2025, 15:39
Mamy za sobą trudne mecze, wreszcie wypadnie ten łatwiejszy - oby nie pozornie, bo nie poradzimy sobie z autobusem w polu karnym.


Wcześniej napisałem, że najtrudniejsze mecze zagramy do połowy września, ale z rozpędu. Cała ta liga jest trudna i połowa meczów, które nas jeszcze czekają, to mecze z drużynami, które spokojnie mogą grać o awans.
Odpowiedz cytując