Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1008
Stary 10.08.2025, 13:17
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Każde okienko musi mieć swojego Omraniego.
Nieironicznie, przy naszych możliwościach finansowych i transferowych, tak po prostu jest. Zresztą nawet płacąc po 1-3 mln Euro jest niewiele lepiej z szansami powodzeń transferu. Szczególnie jeśli naszym polskim zwyczajem skreśla się zawodnika po kilku meczach albo nawet zagranicach. Wielu zawodników potrzebuje czasu, żeby coś pokazać i nigdy go nie dostają.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując