Patryko napisał(a):

|
Każde okienko musi mieć swojego Omraniego.
|
Nieironicznie, przy naszych możliwościach finansowych i transferowych, tak po prostu jest. Zresztą nawet płacąc po 1-3 mln Euro jest niewiele lepiej z szansami powodzeń transferu. Szczególnie jeśli naszym polskim zwyczajem skreśla się zawodnika po kilku meczach albo nawet zagranicach. Wielu zawodników potrzebuje czasu, żeby coś pokazać i nigdy go nie dostają.