|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
|
#1004

09.08.2025, 13:06
|
Patryko napisał(a): 
Brak ławki dla Nikaja wynikał z kontuzji.
Jop wyraźnie powiedział, że przed nim masa pracy. Albo się chłopak wyrobi, albo wróci za rok do siebie i tyle w temacie. Pensję i tak ma najprawdopodobniej śmieszną.
|
Dzisiaj grał w rezerwach
|
|