wolfy napisał(a):

|
Najgorsze że plotki dotyczą skrzydłowych, którzy też są potrzebni, ale na bokach obrony mamy jednego sensownego piłkarza. Za chwilę zaczną się eksperymenty ze stoperami albo Ziarko i Chmiel wejdą na poziom na jaki nie są gotowi...
|
Skrzydłowi to co najwyżej mogą zmienić Duarte.
Kuziemkę będzie zmieniał Baniowski, bo musimy mieć młodzieżowca.