|
Poogladalem skroty z wszystkich meczow i tyle ile udalo mi sie ponad to zobaczyc w necie.
Sila Pogoni jest szybka gra do przodu. Na tym bazuja, sporo graja skrzydlami, raczej niewiele srodkiem.
Maja szybkich i dobrze dryblujacych skrzydlowych, ktorzy robia wiatr. Mlode chlopaki bez kompleksow.
Jesli zostawia sie im zbyt wiele przestrzeni to potrafia fajnie pokopac pilke.
Ale jednoczesnie pod wysokim presingiem sie gubia i maja problemy z niego wychodzic. Maja tez problem z ustawianiem sie w obronie. Mysle, ze "siadniecie" na nich od pierwszej minuty, wystrzegajac sie jednoczesnie mozliwosci do zostania skontrowanym, rozwiaze worek z bramkami. Mysle, ze na zero nie zagramy, ale 3 z przodu bedzie ;-)
3:1
|