Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.08.2025, 20:26
azor napisał(a):Wyświetl post
Dr. Ozd - jakie jest prawdopodobieństwo odnowienia urazu, ile potrwa leczenie i przede wszystkim czy widzisz jakąś szansę aby przeciwstawić się kolejnemu spiskowi przeciw Wiśle/Rodado?
Odpowiedział bym, ale i tak nie zrozumiesz


Natomiast co do do dramatu, który nas spotka bo jeden czy drugi nie będzie mógł zagrać. Wtedy zagra trzeci i trzeba liczyć, że sprosta. Nie stać nas żeby drugi Rodado siedział na ławie i czekał aż pierwszy Rodado się połamie. Ten Albańczyk jest wypożyczony jest młody pierwszy raz poza krajem trzeba mu dać czas żeby stawiać krzyżyk, Mikulca czy Duarte też fachowcy wyzywali od szrotu. A że nie siada na ławie? To o niczym nie świadczy poza tym że nie wszyscy mogą załapać się na ławę.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując