pepe72 napisał(a):

|
Uryga - podstawa obrony - potencjał na legendę.
|
Powiedz ze to ironia.
Dostal gwiazdorski kontrakt przychodząc z Plocka na 5 lat, z czego zagrał u nas 1.5 sezonu. Za sam staż na l4 sie statusu legendy nie przyznaje. Tym bardziej jesli po spadku nie obniżasz swoich apanaży