Patryko napisał(a):

Chodzi mi o to, że do zaprojektowania stadionu wybrano gościa, który nie miał o tym bladego pojęcia. To, że dziś stadion jest niefunkcjonalny, a do tego wygląda koszmarnie, to jest w 100% wina biura projektowego Obtułowicza (oraz ludzi, którzy je wybrali, a później zaakceptowali projekt).
Sprawę wałów przy budowie pominę, bo tego się można spodziewać przy każdej inwestycji publicznej. Nie bez powodu jest mega parcie na CPK, gdzie będą do wydania miliardy złotych publicznych pieniędzy.
|
CPK ma parcie oddolne z innych powodów.
A taki stadion jak Wisły, w takiej lokalizacji to powinna być żyła złota - gdyby nie projektował go koleś bez pojęcia przy projektowaniu tego typu obiektów, wybrany po znajomości, realizujący jakieś swoje poronione wizje.
Fukcjonalność - słowo klucz. Obecny stadion jej nie ma.