pepe72 napisał(a):

Podczas budowy był wał na wale jak to w inwestycjach miejskich.
Projekt był tylko częścią problemu.
|
Chodzi mi o to, że do zaprojektowania stadionu wybrano gościa, który nie miał o tym bladego pojęcia. To, że dziś stadion jest niefunkcjonalny, a do tego wygląda koszmarnie, to jest w 100% wina biura projektowego Obtułowicza (oraz ludzi, którzy je wybrali, a później zaakceptowali projekt).
Sprawę wałów przy budowie pominę, bo tego się można spodziewać przy każdej inwestycji publicznej. Nie bez powodu jest mega parcie na CPK, gdzie będą do wydania miliardy złotych publicznych pieniędzy.