Patryko napisał(a):

Przychodzi nam teraz płacić za błędy, które zostały popełnione 20 lat temu, kiedy wybrano biuro Obtułowicza do realizacji tego projektu.
Narzekać sobie mogą, ale prawda jest taka, że w przeciągu minimum 20 lat nic się ze stadionem nie zmieni. Za dużo kasy zostało utopione, dlatego miasto nie wyłoży złamanego grosza.
|
Podczas budowy był wał na wale jak to w inwestycjach miejskich.
Projekt był tylko częścią problemu.