|
Wytłumaczy mi ktoś może o co chodzi z tym ciągłym narzekaniem na stadion?
Budowa nowego obiektu to minimum 600mln i nie ma gwarancji że będzie zarabiał, duże koncerty są głównie w Warszawie zagranicznych gwiazd na Narodowym i to się nie zmieni.
Nawet jak jest dopłacanie 5-6 milionów to minie 100(sto!) lat dopóki wyrówna to koszty budowy nowego obiektu. Mamy stadion który moim zdaniem jest idealny pojemnościowo. No serio nie rozumiem jechania ciągłego po tym stadionie, szczególnie jak dopiero co miał solidną renowację.
|