Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5058
Stary 06.08.2025, 20:34
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Jak w polu karnym stoi 10 przeciwników to naszych 10 tam się już nie zmieści
No byłoby to conajmniej niepraktyczne

Dlatego trzeba mieć coś żeby ten zamek otworzyć. Wydaje się że mamy trzy z czterech narzędzi które można użyć i już prawdopodobnie w meczu ze Zniczem a może już w niedzielnym zobaczymy czy coś działa.
Odpowiedz cytując