pepe72 napisał(a):

Jak w polu karnym stoi 10 przeciwników to naszych 10 tam się już nie zmieści
|
No byłoby to conajmniej niepraktyczne
Dlatego trzeba mieć coś żeby ten zamek otworzyć. Wydaje się że mamy trzy z czterech narzędzi które można użyć i już prawdopodobnie w meczu ze Zniczem a może już w niedzielnym zobaczymy czy coś działa.