Karherop napisał(a):

|
Jop nie promuje Sukiennickiego tylko zwyczajnie nie ma kogo wpuscic z ławki. Co jest trudnego w tym zeby zobaczyć kogo poza nim tam mamy? 3 stoperów, 2 defensywnych pomocnikow, bramkarza, dwoch juniorow i Sukiennickiego
|
Zapomniałeś o albańskim dryblerze
