Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5055
Stary 06.08.2025, 14:21
Wychodzi na to, że do połowy września będziemy mieć za sobą mecze z najsilniejszymi rywalami w walce o awans. Nieźle, biorąc pod uwagę, że jesteśmy w gazie i nie zdążyliśmy się wykartkować/wykontuzjować.
Odpowiedz cytując