Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5051
Stary 06.08.2025, 09:30
Nie neguję, że do tej pory mieliśmy dużo bramek w sytuacji "2 na 4" czy "4 na 5" ale było to raczej efektem naszych szybkich akcji, czyli czegoś, czego nie było w zeszłym sezonie.
Z drugiej strony jest kilka bramek przeciw "autobusom" już w tym sezonie - większość SFG
gol na 1:3 w Tychach - 10 Tyszan w polu karnym (w tym bramkarz)
gol na 1:0 w Krakowie - 9 ŁKSiaków w polu karnym + 2 w murze
gol na 3:0 w Krakowie - przy wybiciu rogu cały ŁKS w polu karnym, podczas strzału Kutwy 10 zawodników przed nim
gol na 0:1 w Mielcu - 9 zawodników przed piłką
gol na 0:2 w Mielcu - 8 zawodników w polu karnym

Chyba te "autobusy" nie takie straszne jak w poprzednim sezonie.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując