|
Chlań tutaj nie przyjdzie ze względów finansowych, to byłby komin płacowy na miarę Rodado.
Sportowo to byłaby super opcja, z tego co pamiętam to rok temu robił prawdziwą różnicę na poziomie 1 ligi.
Natomiast pieniądze ze zwolnionych kontraktów Zwolińskiego i Kissa muszą być przeznaczone na 3 zawodników a nie jednego.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|