Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24588
Stary 06.08.2025, 08:40
Rozumiem Was, ale uważam, że lepiej można wykorzystać środki, które by poszły na ukraińca.
Mając Chłania i Freda to Kuziemka dostawał by końcówki meczów + okazjonalnie od 1 minuty. Chyba, że Chłań zaczął dołować - nie wiem jak wyglądał w ekstraklasie, ale w pierwszej lidze to był jednym z lepszych skrzydłowych.
Żałuję, że odpuściliśmy Alfaro. Jak wchodził to dawał z siebie wszystko + umiał poklepać, w miarę dośrodkować, no i mógł grać na 3-4 pozycjach (LS, PS, SPO i na ŚP dawał radę). Jako uzupełnienie kadry, taki grający asystent trenera, byłby w sam raz.
Krzyżanowskiego nie uważam za naszą opcję młodzieżową bo po prostu jest za słaby i jak przyjdzie do nas boczny obrońca to szybko wyrzuci Jakuba z pierwszej 11tki.

Został by nam tylko Letkiewicz, bo że Staszak dopcha się do pierwszej 11tki to nie wierzę.
Odpowiedz cytując