swiety37 napisał(a):

Zakładam, że Chłań to transfer raczej do pierwszego składu. Tylko za kogo? Kuziemka młodzieżowiec.
Freda na ławkę posadzić przy tym co on teraz gra?
Niech Kwiecień przepłaca sobie ukraińca, a my skupmy się na Oliveirze.
|
Opcji na młodzieżowca mamy kilka, a trzeba brać też pod uwagę to, że Kuziemka może zjechać z formą, jak Sukienncki. Khlan ma też najwyższy potencjał na transfer gotówkowy, aczkolwiek jeśli miałby tu przyjść, to obstawiam, że będzie mieć jakąś śmieszną kwotę wykupu (1-1,5 mln euro).