Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5049
Stary 05.08.2025, 22:19
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Kolejny mecz też na szczycie z wiceliderem.
Jak będzie Kutwie wpadało z 20-25 metrów to mogą se postawić ... autobus.
Przy okazji Julius posyła SFG na centymetry więc czekam z mniejszą obawą na "autobusy". Zwłaszcza, że zaczęliśmy przesyłać piłkę na 20-30 metrów w ataku, wiec nie ma już dreptania i czekania, aż się przeciwnik raczy ustawić przed piłką. Jak to będzie tak dalej szło to żaden autobus nie zdąży dojechać, chyba, że któraś drużyna zagra na 0:0 od pierwszej minuty.
Podpisuję się pod tym, to jest właśnie kolosalna różnica w rozegraniu
Leileveld - Ertlthaler - skrzydłowy lub krosowe podanie na te 20-30 metrów nie wiem kto podawal do Duarte przy drugiej bramce dla Wisły wczoraj ale ten pomysł na szybkie rozegranie przez środek lub z jego pominieciem jest widoczny od początku tego sezonu.
Do tego dochodzi wybitna jak na nas egzekucja stałych fragmentów gry.

Podsumowując Wisła gra dużo szybciej, dokładniej zwyczajnie lepiej niż w zeszłym sezonie.
Kluczowi zawodnicy są w gazie i tu głowa trenera żeby nie złapali dłuższego dołka formy.

Dla mnie Jop to MVP tych 3 kolejek.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując