Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.08.2025, 22:00
As napisał(a):Wyświetl post
Trzeba zauwazyc, ze do tej pory gralismy mecze z druzynami, ktore dosyc luzno graly w obronie wiec byly przestrzenie zeby pilka spadla na glowe nizszego od stoperow pilkarza.

Druga rzecz to Tychy to tak na alibi kryly Angela przy jego golu i sie chlop do pilki musial niemal schylic

Poczekajmy na meczce gdzie w polu karnym bedzie stalo 11 przeciwnikow a nie 5-6 bo takie mecze na pewno przyjda. Historycznie to tam lubilismy pogubic punkty.
Kolejny mecz też na szczycie z wiceliderem.
Jak będzie Kutwie wpadało z 20-25 metrów to mogą se postawić ... autobus.
Przy okazji Julius posyła SFG na centymetry więc czekam z mniejszą obawą na "autobusy". Zwłaszcza, że zaczęliśmy przesyłać piłkę na 20-30 metrów w ataku, wiec nie ma już dreptania i czekania, aż się przeciwnik raczy ustawić przed piłką. Jak to będzie tak dalej szło to żaden autobus nie zdąży dojechać, chyba, że któraś drużyna zagra na 0:0 od pierwszej minuty.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując