Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 05.08.2025, 20:29
To, że Broda śledzi piłkę zamiast do niej wyjść to jedno, ale skoro wie że dupy do niej nie ruszy to niech chociaż na linii broni. A ten w obu przypadkach schował ręce za siebie jakby bał się zrobić karnego Tragedia.

Natomiast co do obsady bramki, Tak Broda jak Letkiewicz mają główny problem z głową, kiedy poczują się zbyt pewnie zaczynają się cyrki. W zeszłej rundzie z racji wymogu młodzieżowca Letkiewicz pomyślał, że ma pewny plac i zaczął kozaczyć, już przy tej czerwonej którą dostał palma mu odbiła. Teraz jest kilku młodzieżowców do grania to znowu Brodzie się uroiło, że z racji hierarchii będzie grał i koniec. Rotacja to dla nich najlepsze rozwiązanie.

Moim zdaniem technicznie i sprawnościowo lepszy jest Letkiewicz, nogami też gra lepiej o ile nie kombinuje, niestety jest młody i przez to chwiejny. Po takim cyrku Brody pchałbym go do gry.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 05.08.2025 o godz. 20:40.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując