|
Pozostaje nam jedynie wierzyć, że tak słabe mecze Brody lub Letkiewicza będą rzadkością, a nie normą. I nie chodzi mi o to, że nic nie zawalą, bo przeciwnik stworzy 2 sytuacje na krzyż. Tylko, że jednak coś nam wybronią.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|