Jaroo1 napisał(a):

Standardowo. Winni sami Polacy. Za to, że Rude zajebał awans i zajął uwaga, uwaga 10 miejsce w lidze! winny jest Sobol xd
Ty jesteś mocno .......nięty
Rude dobry bo zajął 10 miejsce w lidze i nawet nie umiał wejsć do top 6 - co było dziecinnie proste.
|
Kto był trenerem Wisły hejterku w sezonie 2002/03, gdy Wisła była tylko jeden mecz od awansu bezpośredniego, Rude czy Sobolewski?
Przypomnisz, kto wtedy odesłał Igbekeme na trybuny i w trakcie spotkania zmienił taktykę, o czym powiedział później Łasicki?
Hiszpanie w Wiśle to nie tylko wiosna 2024 roku i Rude hejterku.
No ale nie pasuje to do Twojej hejterskiej narracji obwiniającej Hiszpanów o wszystko, co złe w ostatnich latach...
Najlepsze jest to, że hejterek nagle przestał hejtować Królewskiego i skupia się już niemal wyłącznie na obcokrajowcach.
