Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5046
Stary 05.08.2025, 13:35
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Masz gdzieś statystyki ile było "główek"?
Bo przy naszym wzroście (a raczej jego braku) to jest lekko szokujące.
Trzeba zauwazyc, ze do tej pory gralismy mecze z druzynami, ktore dosyc luzno graly w obronie wiec byly przestrzenie zeby pilka spadla na glowe nizszego od stoperow pilkarza.

Druga rzecz to Tychy to tak na alibi kryly Angela przy jego golu i sie chlop do pilki musial niemal schylic

Poczekajmy na meczce gdzie w polu karnym bedzie stalo 11 przeciwnikow a nie 5-6 bo takie mecze na pewno przyjda. Historycznie to tam lubilismy pogubic punkty.
Odpowiedz cytując