Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#969
Stary 05.08.2025, 13:34
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, bramkarze nie byli u nas mocną stroną od...
W sumie ostatnim dobrym był Lis, ale odszedł zaraz po tym jak przestał się kopać po czole.
Majdan w sumie jakby nie zap... meczu w Atenach był w sumie ok.
Lis
kiedyś dawno Zajda (ale to tak dawno że szkoda nawet wspominać)
Sarnat z Maśnikiem byli przyspawani do linii

Gonet był ponoć niezły, ale ja go nie pamiętam
Holocher nie
Adamczyk z Karweckim też nie (zwłaszcza, że ich nie pamiętam zazbyt, ale opieram się na tym co mówili starsi koledzy z bloku)
Gaszyński też nie

wynalazki ery Cupiałowej Cebanu i inne to parodyści, ale myśmy mieli taką moc z przodu że mógł bronić i Piekut (słynny Angelo H. też robił za cyrkowca i parodystę, ale Kasper się uparł)
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując