Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 05.08.2025, 12:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Broda nie grał bo:
- jest słabym bramkarzem
- co chwile łapał kontuzje.

O rozwijaniu to nawet sobie nie żartujmy.
Nawet słaby bramkarz nie ma szans stac sie lepszym jesli nie gra.

Tu nie wazne czy mowimy o Brodzie czy Szczesnym. Bramkarz to nie pozycja gdzie raz na raz na jakis czas wejdziesz z lawki, akurat dobrze siadzie ci pilka i cos strzelisz. Pamietamy zreszta co na poczatku wyrabial Wojtek w Barcelonie.

A z naszego podworka Kacper Rosa, u nas byl 3 lata temu 3 bramkarzem z łatka ręcznika, ktory jest na sztuke i chwile pozniej z nim w skladzie Motor wywalczył awans do esa.
Odpowiedz cytując