Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 05.08.2025, 10:45
Arked ma rację. w Ruchu sraczka po wyczynach Niedźwiedzia i Szulczka. Mają parcie na awans ale skład uważam że słabszy niż rok temu. Łęczna i Mielec walczą raczej o środek tabeli i odbudowanie się . Jeśli tam polecą trenerzy to będzie to bardzo dziwne. Mnie w ekstraklasie zaskakuje trener Misiura. Płock nie ma gwiazd a mimo to prowadzi w ekstralidze.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując