|
Arked ma rację. w Ruchu sraczka po wyczynach Niedźwiedzia i Szulczka. Mają parcie na awans ale skład uważam że słabszy niż rok temu. Łęczna i Mielec walczą raczej o środek tabeli i odbudowanie się . Jeśli tam polecą trenerzy to będzie to bardzo dziwne. Mnie w ekstraklasie zaskakuje trener Misiura. Płock nie ma gwiazd a mimo to prowadzi w ekstralidze.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|