Skawa Wadowice napisał(a):

Jeśli wygrywamy z topową ekipą u nich na stadionie to znaczy, że jest dobrze. Natomiast jeszcze raz powtórzę, bez szerokiej ławki szybko stracimy siły i może braknąć w decydującym momencie.
Z topu został jeszcze Sląsk i Wieczysta.
Znak zapytania stawiam na miedz (tutaj zmiana trenera, więc moze byc roznie.)
|
W niedzielę gramy z wiceliderem.
leszekpw napisał(a):

|
Niestety Polacy dołują. Jak zwykle. Tylko Kuziemka trzyma poziom, jeszcze. Broda mega farfocle, Biedrzycki słabo, Krzyżanowski słabo , Duda jak zwykle przeciętnie, o Sukni nie wspomnę. Jak zwykle dupę kolejny raz ratują nam obcokrajowcy, Ertlthaler, Rodado, Lelevield, Duarte, Carbo.
|
Zapomiałeś o Kutwie!