Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 05.08.2025, 10:40
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Jeśli wygrywamy z topową ekipą u nich na stadionie to znaczy, że jest dobrze. Natomiast jeszcze raz powtórzę, bez szerokiej ławki szybko stracimy siły i może braknąć w decydującym momencie.
Z topu został jeszcze Sląsk i Wieczysta.
Znak zapytania stawiam na miedz (tutaj zmiana trenera, więc moze byc roznie.)
W niedzielę gramy z wiceliderem.

leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Niestety Polacy dołują. Jak zwykle. Tylko Kuziemka trzyma poziom, jeszcze. Broda mega farfocle, Biedrzycki słabo, Krzyżanowski słabo , Duda jak zwykle przeciętnie, o Sukni nie wspomnę. Jak zwykle dupę kolejny raz ratują nam obcokrajowcy, Ertlthaler, Rodado, Lelevield, Duarte, Carbo.
Zapomiałeś o Kutwie!
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 05.08.2025 o godz. 10:43.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując