Stal Mielec i Górnik Łęczna to raczej o nic wielkiego nie walczą w tym sezonie.
Stal: 0-4 z nami, 5-4 Znicz, 1-3 Polonia.
Znicza ograli, my byliśmy przed startem typowani na lidera rozgrywek, Polonia ma ambicje barażowe. Nawet śp. J. Filipiak nie zwalniałby trenera po takich wynikach.
Co do Łęcznej to już prędzej ale po 4 kolejce


?