Cytat:
|
Jaroo1 zgadzam się ale trzeba też oddać cesarzowi co cesarskie i przyznać, że Kuziemce jest "łatwiej" kręcić takie liczby ponieważ blok obronny funkcjonuje dużo lepiej niż w poprzednim sezonie. Jeśli masz spokój z tyłu to masz luźniejszą głowę i większą fantazję z przodu. Inna rzecz, że ten spokój z tyłu też dają Polacy: Jaroch przed kontuzją, Kutwa, Biedrzycki. No i Lieleveld umie w obronę.
|
Ciężko jest się cofać i rozpatrywać każde półrocze w Wiśle oddzielnie. Wydaje mi się, że zawodnika, który ostatnimi latami na skrzydle robiłby lepsze liczby niż Kuziemka nie ma. Oczywiście póki co chodzi tylko o asysty i póki co próba statystyczna Kuziemki jest minimalna. Może to chwilowe olśnienie formy i zaraz będzie mocno dołował. Niemniej, to jest po prostu śmieszne jak się ponyśli jakie tu były zachwyty nad każdym Hiszpanem, bronienie ich, wmawianie, że to jest najlepsze co Wisłe może spotkać. A tu wchodzi chłopaszek 19 letni i w 3 meczach wyjaśnia temat, notuje 3 asysty w jednym meczu, co wczesniej zdarzyło się kilkanaście lat temu... Małeckiemu.
W obronie ok, jest lepiej niż wcześniej ale w ataku cały czas byliśmy mocni i były mecze pojedyncze czy seriami gdzie mocno cisnęliśmy rywali i nawet wtedy ci niby lepsi z zachodu, nie zrobili tego co Kuziemka
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.