Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.08.2025, 09:50
Niestety Polacy dołują. Jak zwykle. Tylko Kuziemka trzyma poziom, jeszcze. Broda mega farfocle, Biedrzycki słabo, Krzyżanowski słabo , Duda jak zwykle przeciętnie, o Sukni nie wspomnę. Jak zwykle dupę kolejny raz ratują nam obcokrajowcy, Ertlthaler, Rodado, Lelevield, Duarte, Carbo.
Odpowiedz cytując