|
Ciekawe spostrzeżenie. Broda już dostał na prawdę masę czasu na udowodnienie swojej przydatności do zespołu. Jest też już doświadczony i nie młody. A jak widać na przykładzie wczorajszego meczu dalej zdarzają mu się błędy w ustawieniu i koncentracji co dla mnie jest ciężkie do zrozumienia jeśli przeciętnie wymaga się od niego aby spełnił te warunki przez 90 minut raz na tydzień.
|