Fajny mecz, trzymający w napięciu do końca. Brawo dla zespołu i trenera za walkę i 3 punkty!
btw
czytam narzekania niektorych jak to źle itd... ale kto wie czy nie gralismy z najlepszy oprócz nas zespołem w I lidze na ich stadionie. To tez ma znaczenie. Nie bądźmy AŻ tak krytyczni... Barcelona czy Realem nie jestesmy
