|
@s1mone - obrażasz innych a sam nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Chichkan złapał kontuzję zaraz po przedłużeniu kontraktu, jest po operacji.
Co nie zmienia faktu że w okresie przygotowawczym grał jakby nosił ołowianego pampersa. Wolny, przyspawany do linii, nawet mu się rzucać nie chciało.
Obaj z Brodą są słabymi bramkarzami, no i jest jeszcze Letkiewicz ze swoimi odpałami. Nie ma nikogo kto by był pewny.
No ale Broda po tym występie powinien odpocząć.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.08.2025 o godz. 23:24.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|