Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 04.08.2025, 22:12
Dawno nie było tyle emocji z tak pozytywnym zakończeniem

Gdybyśmy mieli samych idealnych zawodników w formie to nie gralibyśmy w 1 lidze. Nie marudzcie, jest lepiej niż się większość spodziewała.
DysoN
Odpowiedz cytując