Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.08.2025, 21:23
emjot napisał(a):Wyświetl post
to jest piłka nie do Jopa, który po kontuzjach Mikulca i Jarocha nie ma kogo tam wstawić
tylko do Bashy i jego ekipy i Jarosława co nas zbawia
lewy obrońca powinien tu być co najmniej od 1 lipca ...

ps. wybór jest żaden bo w II jest Ziarko, a to jest poziom III ligowy w porywach
Ale po Mielcu Jop mógł spróbować tego lewonożnego Austriaka i wyjaśnić Królewskiemu, że Krzyżanowski to nie jest boczny obrońca i aktualnie bocznego mamy jednego. Wpuszczając Krzyżanowskiego na obronę robi krzywdę i jemu i drużynie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując