emjot napisał(a):

Duda Dudą nie czepiałbym się go za dziś
ale to co robi w obronie Krzyżan to jest kryminał
dwie bramki wpadły po centrze z jego strony, z typowych akcji, gdy Krzyżanowski nie doskakuje do rywala, kryje na radar i błąkał się nie wiadomo gdzie i po co...
|
Wszyscy to widzą poza jego psychofanami. To nie jest poziom pierwszoligowy tylko CLJ.