|
Trzeba oddać jedno - jeszcze w tamtym sezonie taki mecz byśmy przegrali.
Broda to parodysta i tu się nic nie zmieniło. Mamy trzech słabych bramkarzy i każdy jest tykająca bombą.
Dzisiaj jeszcze dodatkowo uaktywnił się Biedrzycki, co w sumie też dziwić nie może.
W ofensywie bardzo dobry mecz.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
|