Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 04.08.2025, 07:45
Cytat:
Bardziej dziwna polityka jest z przodu, bo tam jedynie kto wroci to goście na ktorych niewielu liczy (Olejarka, Starzynski, Talar). I im blizej w kierunku ataku na ławce brakuje ludzi.
Wydaję mi się, że coś się w Wiśle zmieniło. Zaskroniec gra bardziej rozważnie. Poszedł w stronę transferów jakościowych, żeby bez sensu nie zapychać kadry. Ale musi też być jakieś minimum co do ilości i my póki co tego nie mamy. Nie można mówić że obrona jest źle złożona bo tu jest dużo dobrych nazwisk ale niestety jest też dużo kontuzji. Z powodu kontuzji Jarocha okazało się że najbardziej pożądanym transferem na już jest boczny obrońca. Wczensiej można było myśleć o kimś do przodu ale znowu życie napisało inny scenariusz.
Natomiast z przodu kadra jest źle skompletowana i być może
a) pomysł na ten sezon był/jest inny. Przede wszystkim zabezpieczyć tyły i budować drużynę od obrony, a w ataku, tym bardziej w tak słabej lidze zawsze coś się uda. Naszym problemem w I lidze nigdy nie był atak. Jeśli już to skuteczność ale jeśli wyjść z założenia że nawet wąska kadra o słabsza z przodu będzie skuteczniejsza niż te wcześniejsze, liczniejsze w zawodników i powiedzmy że lepsze jakościowo, to okaże się że możemy wygrywać więcej i wyżej niż mając przeładowany skład.
b) czekają na okazje, aż się rynek trochę wyczyści bo jest jeszcze kupa czasu żeby kogoś do drużyny załatwić
c) z kasą już jest tak krucho że wiele możliwości manewrów nie ma. Tym bardziej że wyskoczył Jaroch i trzeba załatwić obrońcę. Na pewno pensja Rodado jest nadmuchana, być może Carbo też , do tego Colley i może paru innych? Dlatego być może było pozbycie się Zwołała żeby zrobić miejsce na pensje dla kogoś innego albo żeby po prostu zaoszczędzić kasy.

Co by nie patrzeć jedziemy na farcie. Już wczensiej pisałem, ....a, teraz Kuziemka, jest jeszcze Letkiewicz a nawet Krzyżanowski czy już starszy ale w sumie gra trochę z musu - Broda. Jest też Duda. Gdyby nie te chłopaki to byłoby cienko. Bo by na prawdę nie było komu teraz grać, byłoby nerwowo, trzeba by przepłacać itd
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując