Elendil napisał(a):

Villar to został wygryziony ze składu przez Baenę. Dajcie spokój.
Co z bocznymi obrońcami?
|
Villar miał kontuzję mięśniową po której już nie wrócił do siebie. Nie pomogło też wystawianie go na prawej obronie z braku laku.
Potem poszedł do Ekstraklasy i miał liczby w Mistrzu Polski, grał w pucharach.
Tak jak z Rude - irytuje mnie wasza tępa, histeryczna nienawiść. Jakby jeszcze dał jakieś racjonalne powody do tego, ale nie - jest winny bo złapał kontuzję, po niej z marszu się nie ogarnął i do tego śmiał pójść do lepszego klubu za większe pieniądze, zdrajca jeden...
Jedyny powód dla którego tu pewnie nie trafi to finanse. Sportowo to on przerasta pierwszą ligę.
@Drozd - nie dadzą z Baniowskim rady.