Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24563
Stary 03.08.2025, 16:44
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Villar to został wygryziony ze składu przez Baenę. Dajcie spokój.

Co z bocznymi obrońcami?
Villar miał kontuzję mięśniową po której już nie wrócił do siebie. Nie pomogło też wystawianie go na prawej obronie z braku laku.
Potem poszedł do Ekstraklasy i miał liczby w Mistrzu Polski, grał w pucharach.

Tak jak z Rude - irytuje mnie wasza tępa, histeryczna nienawiść. Jakby jeszcze dał jakieś racjonalne powody do tego, ale nie - jest winny bo złapał kontuzję, po niej z marszu się nie ogarnął i do tego śmiał pójść do lepszego klubu za większe pieniądze, zdrajca jeden...

Jedyny powód dla którego tu pewnie nie trafi to finanse. Sportowo to on przerasta pierwszą ligę.

@Drozd - nie dadzą z Baniowskim rady.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując