Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 03.08.2025, 09:40
Czyli Jop sie nauczył wywierać presję na frajerach, którzy nie chcą się przykładać do treningów i gry, i nauczył się tego od Rude, który tego nie umiał, bo u niego frajerzy nie chcieli grać w lidze. Teraz już wszystko rozumiem. Rzeczywiście gdyby nie Rude to Jop by się tego nie nauczył.
Cytat:
Jop nie jest najlepszym trenerem na świecie, ale na ten moment wydaje się być bardzo dobrym wyborem, biorąc pod uwagę nasze warunki finansowe.
Jop jest najlepszym trenerem jakiego Wisła miała od dawna. Zawalił baraż z Miedzią, gra często nie porywała ale to się nie liczy. Najwazniejsze są punkty bo tylko one się w sporcie liczą, a tu średnia punktowa broni Jopa na każdym kroku. Nawet mimo przegranego barażu. Bo jeśli ta średnia będzie co sezon taka sama, to oznacza, że np w tym sezonie awansujemy bezpośrednio, dzięki trenerowi. Póki co, trener, który wziął się znikąd, wygląda na człowieka, który umie wszystko. Umie przygotować piłkarzy przed sezonem czy w zimie, umie wygrywać brzydko, wygrywać ładnie, umie się dogadać z piłkarzami, wytłumaczyć im ich role, umie rozwinąć młodzież, wie kogo chce do drużyny itd itd Zobaczymy jak to będzie wyglądać w przyszłości, czy to się kiedyś nie załamie na dobre, czy będzie umiał z kryzysów wyjść itp
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 03.08.2025 o godz. 09:44.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując